Kaffet står på vid 9.30!

Det trevligaste sättet att kontakta Formspråk i Dalarna är naturligtvis att komma in och dricka en kopp kaffe vid förmiddagsfikat. Bryggarn står på vid halv tiotiden. Och många säger att vi har gott kaffe. (Det måste vara en bra bryggare!)

Men ibland är det långt till Hedemora ...
...då går det självklart bra att ringa, maila eller skriva brev!

Formspråk Dalarna är ett nätverk av fristående formgivare och illustratörer och andra viktiga egenföretagare.
Byrån hittar du på Stora Torget i Hedemora, och människorna finns där uppdragen finns just idag.

Anna-Maria Nordström

Byråledare, kreativt ansvarig, bokformgivning, digitaltryck
Läs mer: om anna-maria

Telefon: 070-261 30 57
Mail: anna@formsprakdalarna.se

Jens Reiterer

Grafisk design, foto, rörligt
Läs mer: jensdesign.se

Telefon: 070-339 68 22
Mail: jens@formsprakdalarna.se

Ann Lund

Admin, Ekonomi
Hedemora Redovisning

Telefon: 070-551 43 20
M: ekonomi@formsprakdalarna.se

Anna Spång

Grafisk design, nyhetsgrafik
Portfolio:  annaspang.se

Telefon: 072-201 04 25
Mail: annas@formsprakdalarna.se

Karin Henricsson

Grafisk Design, Powerpoint, Word, Excel, Årsrapporter

Telefon: 070-843 14 44
Mail: karin@formsprakdalarna.se

Anna Olofsson

Grafisk design, illustrationer
Portfolio: annasillustrationer.se

Telefon: 070-344 27 79
Mail: annao@formsprakdalarna.se

Maria Ferdfeltd

Maria Ferdfeldt

Grafisk Design, Powerpoint, Profilprogram, Årsrapporter

Telefon: 070-770 87 00‬
Mail: maria@formsprakdalarna.se

Snabbmeddelande

Om du har bråttom går det bra att skicka ett meddelande till oss via formuläret här!

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.

Du når oss på
0225-143 43.

Adress

Formspråk Dalarna
Långgatan 2
776 32 Hedemora

(vi sitter i Krossen, för den som gillar talspråk!)

Öppettider
vi är på plats under vanlig kontorstid, ungefär...


e-post: info@formsprakdalarna.se

Hitta hit